Оголошення

Новини

У Києві в неділю перевірено 1535 суб’єктів, складено 55 протоколів через порушення карантину


У неділю 15 листопада мобільними групами, за участі фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, проведені перевірки 1535 суб’єктів господарювання. Зокрема, 352 заклади громадського харчування, 345 об’єктів із реалізації продовольчих товарів, 670 – непродовольчих товарів, 32 агропродовольчих ринки, 15 непродовольчих ринків, 35 перукарень та салонів краси, 58 спортзалів і фітнес-центрів, 28 закладів культури та розважальної діяльності (кінотеатри,  музеї, виставкові заходи).
 
За результатами проведеного контролю складені 55 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» за недотримання карантинних обмежень. З них: безпосередньо працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві складені 24 протоколи, спільно з представниками Головного управління Національної поліції України в м. Києві – 29, спільно з Муніципальною охороною – 2.
 
У вихідний день неділі – 15 листопада 2020 року в столиці тривала робота 20 мобільних груп з контролю виконання карантинних обмежень. У складі мобільних груп працювали представники Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, районних у місті Києві державних адміністрацій, Головного управління Національної поліції України в м. Києві та Муніципальної охорони.
 
Перевірки проводилися за двома напрямами.
 
Перший – дотримання обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні. Дані обмеження стосуються заборони приймати відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, в інших сферах розважальної діяльності, у сферах торговельного (крім торгівлі продуктами харчування) та побутового обслуговування населення, спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, а також діяльності закладів культури і проведення культурних масових заходів.
 
Другий – стосувався дотримання закладами торгівлі продуктами харчування, агропродовольчими ринками, суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.
 
Продовжувалася робота з контролю дотримання обмежень щодо заборони діяльності у вихідні дні у торгово-розважальних центрах. Не зважаючи на встановлені обмеження, діяльність здійснювали ТРК «Гулівер» та магазин «Фокстрот» по вул. Антоновича, 50 (був відчинений для відвідувачів магазин «Ельдорадо»). Складені протоколи на уповноважених осіб за ст.44-3 КУпАП, магазини були зачинені.
 
Працівниками  ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві перевірено місця проведення культурно-масових заходів, які анонсували у Києві на сьогодні.  Більшість з них не приймали відвідувачів – заклади зачинені. Серед них балет «Лускунчик» у Національній опері України ім. Т. Шевченка, ярмарок «Всі.Свої» у  галереї D12, виставка «Освіта  за кордоном» – Український дім, програма «Арт-Детективи» – ПінчукАртЦентр, Мюзикл «Кицин дім» – Київський національний академічний  театр оперети, авторський курс Т. Прохасько «Письмо як світогляд» – Музей книги і друку, кулінарна школа ігрової англійської – Анти кафе «Часу вагон», клуб при «Читаки-винахідники» – Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ), Фестиваль винахдників Kyiv mini market faire – Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ).
 
Довелось зачинити виставку котів у Міжнародному виставковому центрі на метро Лівобережна. Такі заходи проводити заборонено, проте організатори не скасували її. Складено протокол на уповноважених осіб за ст.44-3 КУпАП, матеріали  на організаторів передали до правоохоронних органів за ст. 325 КК України: порушення санітарних правил та норм посадовими особами під час «карантину вихідного дня».
 
Перевірено фітнес-клуби, в тому числі фітнес-центри з ресторанами «Царський» та «5 Елемент» і 20 фітнес-центрів «Спортлайф». Усі вони сьогодні не працюють – були зачинені.
 
Окрема група, за участі представників Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, контролювала виконання карантинних обмежень у столиці щодо заборони роботи після 22 години суботи до 7 години ранку неділі. Перевірені 45 закладів, що надають послуги громадського харчування. Встановлено недотримання обмежень рестораном «Гавана» по Набережному шосе, 28.  За результатами, складений протокол про адміністративне правопорушення, заклад закрито. Матеріали на організаторів передали до правоохоронних органів відповідно до ст. 325 КК України.
 
Усі заходи контролю відбувалися максимально відкрито. У Головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві у вихідні дні у режимі телефонної «гарячої лінії» проводилася реєстрація звернень громадян (споживачів) щодо порушень суб’єктами господарювання карантинних обмежень. Дані звернення направлялися до мобільних груп, для оперативного реагування та невідкладних заходів.
 
Робота мобільних груп щодо контролю дотримання карантинних обмежень на території столиці триватиме і в нічні години – з неділі на понеділок.

Автор: Редактор від 16.11.2020