Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва з 13 по 19 жовтня


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем, у повітрі міста рівень забруднення повітря діоксидом азоту та діоксидом сірки підвищився, іншими домішками – не змінився.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 13 по 19 жовтня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
- завислих речовин (пилу) – у 1,1-1,2 раза на Бессарабській площі, проспекті Перемоги та вулиці Каунаській;
- діоксиду сірки – у 1,9-2,3 раза на площах Перемоги, Бессарабській, Деміївській;  у 1,1-1,8 раза на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки,37, де перевищень не спостерігалось;
- діоксиду азоту – у 5,4-7,6 раза – на вулицях Каунаській та Інженера Бородіна; у 3,3-4,7 рази – на площах Бессарабській, Перемоги, Деміївській, проспектах Перемоги та Оболонському, бульварі Лесі Українки;  у 1,9-2,9 раза на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки;
- формальдегіду – у 1,7-2,2 раза – на площах Бессарабській і Деміївській, проспекті Перемоги, вулицях Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела),  Олександра Довженка і Каунаській;  у 1,1-1,5 раза – ще на чотирьох постах міста.
 
За прогнозом Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.
 


Автор: Редактор від 20.10.2020