Оголошення

Новини

На розважальні заклади, що порушують карантин, складено 3 протоколи за роботу після 24 години


Співробітниками Головного Управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з КП Муніципальна охорона вночі 21 серпня здійснено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території міста Києва.
 
Під час яких виявлено порушення закладами правил карантину, зокрема, робота розважальних закладів і закладів харчування після 24 години.
 
У результаті заклади були зачинені, на посадових осіб закладів-порушників складено адміністративні протоколи.
 
Це стосується закладів:
«Чайхона Базар» за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 2;
«Hangover» (Хенговер) – м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3;
«Sky Bar» – м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5.
 
Складений співробітниками ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві адмінпротокол відповідно до ст. 44-3 Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", інших актів законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Візити відбуваються відповідно до Постанови КМУ №641 від 22.07.2020 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Автор: Редактор від 21.08.2020