Оголошення

Новини

Понад 717 тис. грн штрафу накладено на ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА» – ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві


Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві було винесено постанови про накладення на ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА» стягнень, передбачених статтею 23 Закону України «Про захист прав споживачів» на загальну суму 717 716 грн 94 коп.
 
«Це пов’язано з тим, що ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА» створює перешкоди службовим особам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів», – зазначає Олег Рубан, керівник ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві.
 
Численні звернення від споживачів стосовно відмови ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА» повертати кошти за придбані квитки на концерти, які не відбулися, надходять на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.
 
Для вирішення піднятих у зверненнях споживачів питань і на підставі погоджень Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, фахівці управління здійснювали неодноразові виходи з метою здійснення перевірок ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА».
 
Представники ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА» створили перешкоди фахівцям управління під час проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю), хоч були ознайомлені з метою та характером перевірок.
 
Посадовим особам органу державного нагляду (контролю) не були надані документи, пояснення, довідки, відомості та матеріали з питань, що виникають під час державного нагляду (контролю).  Цим вони порушили вимоги статті 11 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». За такі дії передбачена відповідальність згідно пункту 8 частини першої статті 23 Закону України «Про захист прав споживачів».
 
«Споживачі не втрачають можливості довести свою правоту в судовому порядку. Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, за запитом, можуть надати вичерпні консультації щодо висвітлених у зверненнях питань», – повідомляє начальник Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Дмитро Тихомиров.
 
При цьому, споживача буде звільнено від сплати судового збору за позовами, що пов’язані з порушеннями їхніх прав. Крім того повідомляємо, що тільки суд визначає розмір моральної (немайнової) шкоди та розмір матеріальних збитків завданих порушенням, яке не дозволяє отримати очікуване, коли одна з сторін договірних відносин не може використати результати договору.

Автор: Редактор від 06.08.2020