Оголошення

Новини

Результати дослідження меду з Житнього ринку


За вмістом нітрофуранів та фізико-хімічними показниками відібраний зразок меду відповідає державному стандарту.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби м. Києва здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) для перевірки фактів, висвітлених по телебаченню ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів».

На телеканалі «1+1» у програмі «ТСН Тиждень» був сюжет, де представники громадського об’єднання «Громадський контроль захисту прав споживачів» у межах медійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» у фізичної особи Сабашенко Сергія Івановича провели відбір проб акацієвого меду для досліджень на фізико-хімічні показники та нітрофурани.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби м. Києва для незалежної перевірки також здійснили відбір меду бджолиного з акації у фізичної особи Сабашенко Сергія Івановича, пасічника, який реалізує продукцію бджільництва на території КП «Житній ринок» м. Києва.

За результатами лабораторного дослідження – Експертний висновок № 003116 д.к./20 від 18.03.2020 року, виданий ВЦ ДНДІЛДВСЕ м. Київ, вул. Донецька, 30, зразок «Мед бджолиний натуральний з акації», збір червень 2019 року, пасічник фізична особа Сабашенко Сергій Іванович, за вмістом нітрофуранів та фізико-хімічними показниками відповідає ДСТУ 4497:2005.
Автор: Редактор від 20.03.2020