Оголошення

Новини

Окружний адміністративний суд м. Києва погодився з рішенням Держпродспоживслужби, щодо накладення штрафу на магазин за порушення вимог зберігання алкоголю


Окружний адміністративний суд м. Києва у задоволенні адмінстративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю « ПІ.ДІ.ЕМ » про визнання протиправною та скасування постанови  про накладення штрафу – відмовив повністю !

За результатами проведення  позапланового заходу (інспектування) державного контролю гігєнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами ТОВ « ПІ.ДІ.ЕМ.», що знаходиться у місті Києві був складений акт.

В описі виявлених порушень Акту, зазначено порушення статтей 41 та 49 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

За результатами розгляду акту перевірки Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві до господарюючого суб’єкта були застосовані адміністративно-господарські стягнення, передбачені статтею 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин»  у розмірі 29 784,00 грн., що відповідає розміру восьми мінімальних заробітних плат у 2018 році.

Товариства з обмеженою відповідальністю не погодилося  з сумою штрафних санкцій і звернулося з позовною заявою до адміністративного суду з вимогою скасувати акт перевірки та відмінити постанову про накладення штрафу. За результатами судового розгляду справи, суд відмовив суб’єкту у задоволені його вимог і залишив суму штрафу без змін.Автор: Редактор від 02.03.2020   |  Оцінка