Завантаження
Відповідно до статті 19 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», з метою надання консультативної підтримки суб’єктів господарювання, надаємо наступну загальну інформацію.
 
І. Перелік адміністративних послуг та дозвільно-погоджувальних процедур, що надаються Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві:
  • 1. Дозвіл на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання.
  • 2. Дозвіл (санітарний паспорт) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.
  • 3.  Підготовка Рішення щодо можливості/неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речових в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, що надається Міністерством охорони навколишнього природного середовища.
Для отримання вищевказаних послуг, суб’єкти господарювання повинні звернутися з відповідною заявою на ім’я начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві до адміністратора Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 19-Б з вичерпним переліком документів, зазначених в інформаційній картці для окремої послуги, оформлених належним чином.

З інформаційною карткою можна ознайомитись на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві за посиланням: www.dpss.gov.ua в розділі «Послуги».


ІІ. Надання інших документів необхідних для провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання, що надаються за результатом здійснення державного нагляду (контролю):
  • 1. Акт санітарно-епідеміологічного обстеження  об’єкту за результатами  обстеження приміщень суб’єктів господарювання про відповідність вимогам санітарних норм і правил щодо можливості провадження медичної практики.
  • 2. Довідка про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо можливості провадження освітньої діяльності за результатами санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкту.
  • 3. Акт санітарно-епідеміологічного обстеження  об’єкту за результатами  обстеження приміщень суб’єктів господарювання про відповідність вимогам санітарних норм і правил щодо можливості провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних речовин, психотропних речовин та прекурсорів.
  • 4. Акт санітарно-епідеміологічного обстеження  об’єкту за результатами  обстеження приміщень суб’єктів господарювання про відповідність вимогам санітарних норм і правил щодо можливості провадження інших видів господарської діяльності (перукарні, салони краси, розважальні заклади тощо).
Для отримання зазначених актів санітарно-епідеміологічного обстеження  об’єкту та відповідних довідок, за результатами здійснення обстеження об’єктів, суб’єкти господарювання повинні звернутися з відповідною заявою на ім’я начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві з зазначенням в заяві інформації щодо необхідності проведення обстеження приміщень об’єкту на відповідність санітарним нормам та правилам, з зазначенням найменування суб’єкта господарювання, адреси здійснення господарської діяльності, сфери діяльності та контактними даними уповноваженої особи. Заява подається в канцелярію по вул. Некрасовська, 10/8 (каб. №6).

ІІІ. Інші документи, зокрема:
  • висновок щодо погодження детального плану, проекту змін до нього;
  • погодження приблизного двотижневого меню харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;
  • погодження списків працівників організацій, підприємств та установ для проходження обов’язкових профілактичних медичних оглядів.
Для отримання/погодження відповідного документу суб’єктам господарювання необхідно звернутися з відповідною заявою на ім’я начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві з зазначенням в заяві інформації щодо необхідності отримання/погодження відповідного документу. Заява з додатками подається    в канцелярію на вул. Некрасовська, 10/8 (каб. №6)